Jaunumi

Ziedotāju aplis 25.aprīlī

2019.gada 25.aprīlī no pulksten 17.00 līdz 19.30 viesnīcā “Bahnhofs Hotel” (Jāņkalna ielā 51, Alūksnē) aicinām uz dinamisku kopīgas ziedošanas pasākumu “Ziedotāju aplis”, kurā 3 lieliski projektu autori sešās minūtēs pastāstīs, kā Jūsu atbalsts var palīdzēt īstenot skaistas ieceres!

Ja arī prātā ir doma ”ko gan mainītu mans nelielais ziedojums”, piedalieties! 2018.gadā pirmajā “Ziedotāju aplī” projektiem tika savāki 4060,20 EUR.

Neformālā gaisotnē būs iespējams satikt citus apkaimes labvēļus un trīs projektu autorus, kurus izvirzījusi Alūksnes un Apes novada fonda Valdes un Uzraudzības padomes pārstāvji. Katras iniciatīvas autoram būs dotas sešas minūtes prezentācijai un sešas minūtes publikas jautājumiem. Pēc prezentācijām projektu autori pametīs telpu, un sāksies ziedojumu solīšana. Ziedot varēs gan klātienē, gan ar pārskaitījumu pēc pasākuma.

25.aprīlī vārds tiks dots trim projektu autoriem no Alūksnes un Apes novadiem.
• Biedrība “Alūksnes novada izglītības attīstības centrs”, Alūksnes novada vidusskolas padome un Alūksnes novada vidusskolas kolektīvs kopīgiem spēkiem vēlas izveidot “Vecās skolas dārza stāsta” taku skolai līdzās esošajā ābeļdārzā.
• Zeltiņu jauniešu neformālā grupa, Zeltiņu draudze un biedrība “Sporta klubs Zeltiņi” apvienojušies idejai uzlabot pagasta sabiedrisko, izglītojošo un aktīvās atpūtas pasākumu kvalitāti, iegādājoties ekrānu, projektoru un skaļruni.
• Apes iedzīvotāju neformālā grupa “Lielie mazajiem” sapņo par Vītola laipu pār Vaidavas upi, lai iedzīvotājiem un viesiem būtu ērti nokļūt pie dižvītola un mototrasē.

Mums ir prieks, ka ideju īstenotāji ir raduši sadarbības partnerus un kopā vēlas īstenot šos projektus.
PROJEKTU IDEJU IZKLĀSTI

Kopā šiem projektiem vēlamies savākt vismaz 3700 EUR.

Ja arī nevarat būt klāt pasākumā, Jums ir iespēja projektus atbalstīt neklātienē, veicot pārskaitījumu līdz pasākuma dienai vai paziņojot Fonda vadītājai Dzintrai Zvejniecei, cik un kuram projektam vēlaties ziedot, nodomāto summu pārskaitot vēlāk.

Rekvizīti ziedojuma veikšanai
Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”
Reģ. Nr. 40008090271
Banka: AS SEB Banka
Kods: UNLALV2X
Konts: LV96UNLA0050019750651
Mērķi: Ziedotāju aplis 2019, Vecās skolas dārza stāsts / Zeltiņi / Vītola laipa pār Vaidavas upi

Lai būtu droši, ka Ziedotāju apļa pasākumā tiksiet pie sēdvietas un vīna glāzes, aicinām pieteikties līdz 23. aprīlim pa tālruni 28642250 vai raksot uz e-pastu aluksnesapesfonds@gmail.com.

Ziedotāju aplis Alūksnē notiks otro reizi. Ideja pārņemta no angļu kolēģiem, bet Latvijā veiksmīgi īstenota Talsos, Limbažos, Valmierā un Alūksnē.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums