Jaunumi

ZAAO atbalstīs Fonda projektu konkursu

Pagājušajā nedēļā Fonda valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece un valdes locekle Indra Levane viesojās SIA “ZAAO”, kur tikās ar vadītāju Gintu Kukaini un darbiniekiem.

Fonds pateicās ZAAO par dāvinātajām atkritumu šķirošanas kastēm, kuras apgleznoja Apes novada bērni, kā arī prezentēja fondu. Tikšanās bija ļoti veiksmīga, jo SIA “ZAAO” piekrita daļēji finansēt Fonda 16.projektu konkursu, kuru izsludināsim pavisam drīz.

ZAAO ir moderns uzņēmums un atliek vien apbrīnot cik tālredzīgi strādā vides izglītības programmā - Dabas un tehnoloģiju parkā (DTP) “URDA” un Reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā (RAAC) “Daibe” . RAAC “Daibe” ZAAO īsteno vairākas licencētas bērnu un jauniešu interešu izglītības programmas, kas ietver mācību nodarbības ar praktisku darbošanos, RAAC “Daibe” teritorijas apskati un došanos dabā. Mācību programmas izstrādātas gan pirmsskolēniem, gan skolēniem, kā arī ir mācību piedāvājumi pieaugušajiem.

ZAAO ir pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums, kurš savas darbības laikā arvien attīsta vides izglītības piedāvājumu, kas vērsts uz bērnu, jauniešu un jebkura cita interesenta līdzdalību vides kvalitātes uzlabošanā. ZAAO atkritumus apsaimnieko bijušā Apes novada teritorijā.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

“Alūksnes un Apes novada fonds” izsludina pieteikšanos 16.projektu konkursam!

“Alūksnes un Apes novada fonds” sadarbībā ar biedrību “Daibes ilgtspējas centrs” izsludina 16. projektu konkursu, aicinot Alūksnes un Smiltenes novados īs

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums