Jaunumi

Viesojamies Preiļu pusē

5.jūlijā Fonda vadītāja Dzintra, valdes locekle Indra un uzraudzības padomes pārstāves Astrīda, Ilva un Ilze piedalījās mūsu kolēģu "Viduslatgales pārnovadu fonda" organizētajā darbnīcā "Resursu piesaiste labdarībai un brīvprātīgā darba organizēšanai".
"Labdarība nesākas no darba ar labdariem, bet ar mūsu pašu resursiem, - kad paši esam apņēmušies dalīties ar saviem resursiem un darbu no brīva prāta un bez atlīdzības. Labdarība, kaut nopietnam mērķim un degošām vajadzībām, tomēr ir sasaistāma ar spēles elementiem. Cilvēki labprāt dod, ja vien jūtas iesaistīti, ja ir azarts un prieks, ja saņem pateicību, ja redz, ka labais darbs vai ziedojums kādam nācis par labu. Ne vienmēr ziedot vajag no sirds, bet gan arī no prāta - ziedojumi izglītībai ir ilgtermiņa, reuzultātu uzreiz redzēt nevar, tāpēc atbalstot jaunu cilvēku izglītību, mēs rīkojamies no prāta apsvērumiem." Šāds ir organizatoru kopsavilkums, kam varam pievienoties.
Ir ārkārtīgi vērtīgi tikties ar kolēģiem un citiem NVO aktīvistiem, mācīties vienam no otra un vēlreiz pārdomāt sava Fonda darbības virzienus.
Pateicība Apes Novada domei par nodrošināto transportu!

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums