Jaunumi

Vidzemes iekļaujošās nedēļas aktivitātes arī Alūksnē

Nākošnedēļ Vidzemē pirmo reizi norisināsies Vidzemes iekļaujošās nedēļas aktivitātes, tostarp Alūksnē, Uzvaras ielā 1. Pasākumos var piedalīties ikviens interesents, lai iepazītos ar dienas aprūpes centra, specializēto darbnīcu un rehabilitācijas centra pakalpojumiem Alūksnē.

26.septembrī no 9.00 līdz 12.00 norisināsies māla apstrādes meistarklases mākslas pedagoģes Lilijas Kukles vadībā.

27.septembrī no 9.00 līdz 12.00 ziepju gatavošanas radošās darbnīcas Maritas Fominas vadībā. Īpašu noskaņu piešķirs “Varakļānu rūķi”, ar kuriem būs iespēja izgatavot burbuļu pūšanas rīkus un veidot ziepju burbuļus.

28.septembrī no 9.30 līdz 12.00 notiks šūšanas meistarklases ar zīmola “Zīle” dibinātāju Aivu Zīli, 10.30 – 12.00 džambu meistarklase ar džambu skolotāju Mārci Kalniņu. Sākot no 12.00 grafiti meistarklase grafiti pazinēja un lietpratēja, karikatūru meistara Kristapa Auzenberga vadībā, muzikālā pēcpusdiena ar ģitārspēles skolotāju Unu Tomiņu. 16.00 pasākuma noslēguma ballīte ar mūziku un našķiem.

Šo aktivitāšu mērķis ir vērst plašākas sabiedrības uzmanību uz līdz šim paveikto sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu izveidē pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem un bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kas noris valstī īstenotā deinstitucionalizācijas procesa ietvaros. Vidzemes iekļaujošo nedēļu kā pasākumu kopumu organizē Vidzemes plānošanas reģions projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros sadarbībā ar pašvaldībām un nevalstiskajām organizācijām. Projekta mērķis ir Vidzemes plānošanas reģionā palielināt ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem un bērniem ar funkcionāliem traucējumiem.

Visas aktivitātes ir bez maksas un nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums