Jaunumi

Uz Ukrainu dodas septītā un astotā palīdzības krava

Alūksnes un Apes novada fonds nosūtījis septīto un astoto kravu uz Rīgu tālāk nogādāšanai uz Ukrainu.
Vienā no sūtījumiem ir ierakumu sveces, vilnas cimdi un zeķes, metāla detektors, segas, guļammaisi, ko palīdzēja sarūpēt alūksnieši. Ļoti lielu ieguldījumu, veidojot ierakumu heb blindāžas sveces, deva E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija, īpaši skolotājs Ivars Vīksna, Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs, Pa GALMS, paldies skolotājai Ievai Rakovai un brīvprātīgajiem Niko Mirzashvili un Beatrise Skulte, ukraiņu ģimenēm, kā arī visiem atsaucīgajiem cilvēkiem.
Sarūpēto sūtījumu nodevām Biedrība "TEV", kas tālāk nogādās Ukrainas aizsargiem! Paldies Biedrība "TEV"!
Otru kravu nosūtījām Latvijas Ukraiņu kongresam – kopumā ap 60 iepakojumiem silto apģērbu, virsdrēbju, apavu vīriešiem, sievietēm, bērniem. Šo sūtījumu tālāk nodos Ukrainas iedzīvotājiem. Paldies Latvijas Ukraiņu kongresam, biedrībai Speciālo palīglīdzekļu parks, īpaši Modris Briedis un Ziemera pagasts iedzīvotājiem.
Paldies par kravu nogādāšanu Rīgā Lauris Ribaks. Paldies visiem brīvprātīgajiem, kuri atrada laiku un iespēju kravu sarūpēšanai un sapakošanai. Paldies visiem ziedotājiem!
Arī turpmāk palīdzēsim ukraiņiem. Priecāsimies par jebkuru ziedojumu – materiālu vai finansiālu. Plānojam arī turpmāk veidot ierakumu sveces, tādēļ noderēs metāla bundžas, sveces, parafīns. Nākamajiem sūtījumiem uz Ukrainu aicinām ziedot termo veļu vīriešiem, siltās zeķes, cimdus, cepures, virsdrēbes, segas ar termo apstrādi, guļammaisus, ģeneratorus, arī saldumus – šokolādes batoniņus.

Mieru Ukrainā!


Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums