Jaunumi

Turpinām sadarbību ar Borisa un Ināras Teterevu fondu!

Mums ir priecīgas ziņas - Borisa un Ināras Teterevu fonds turpina atbalstīt Alūksnes un Apes novada fonda mērķtiecīgu labdarību Alūksnes un Apes novados līdz 2023. gada 30. aprīlim! Tātad līdz 2023. gadam varam būt gandarīti un droši par neatsveramu atbalstu un pamatu labdarības aktivitātēm, lai tālāk mēs varētu atbalstīt Alūksnes un Apes novada iedzīvotāju sociālas, vides, izglītības, kultūras, sporta un citas aktivitātes, kā arī nodrošināt AANF ilgtspēju. Neizsakāms paldies Borisa un Ināras Teterevu fondam par līdzšinējo un arī turpmāko atbalstu un sadarbību!

Borisa un Ināras Teterevu fonds ir nozīmīgākais kopienu filantropijas veicinātājs Latvijā. Fonds palīdz nostiprināties kopienu filantropijai Latvijā, sniedzot atbalstu esošo kopienu fondu darbībai un jaunu kopienu fondu izveidei reģionos.

Kopienu fondi savā apkaimē izzina sabiedrības vajadzības, piesaista ziedojumus un citus resursus sava novada iedzīvotāju svarīgām iecerēm un gādā par šo ieceru īstenošanu. Tas nodrošina plānotas un mērķtiecīgas kopienu filantropijas attīstību.

Foto: www.teterevufonds.lv

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Aicinām atbalstīt 16. projektu konkursu!

Nodibinājums „Alūksnes un Apes novada fonds” šogad izsludinās 16. projektu konkursu. Projektu konkursa mērķis ir atbalstīt dažādas ilgtspējīgas iedzīvotāj

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums