Jaunumi

Sakopta vēl viena piemiņas vieta

Lāčplēša dienā Pededzes pagastā notika piemiņas brīdis "Akmeņdruvās" Lāčplēša Kara ordeņa kavalieru Otto un Paula Palmu atdusas vietā, kura labiekārtota mācību cikla "Līderība rosīgām kopienām" ietvaros, pateicoties Fonda piešķirtajam finansējumam. Sakoptajā piemiņas vietā šogad iedzīvotāji individuāli aizdedza svecītes.

Bijusī pagasta pārvaldes vadītāja Inta Ņikitina kādreiz teica: “Lāčplēša dienā, dodoties uz LKOK Otto un Paula Palmu atdusas vietu, rodas vēlēšanās šo vietu labiekārtot." Un šajā vasarā Fondam bija iespēja šo ieceri atbalstīt.

Apgūstot nepilnus simts eiro, piemiņas vietā tika ieraktas ietvju apmales, uzbērta smilts, notīrīts piemineklis, kā arī atjaunoti uzraksti marmora kapu plāksnēm. Pieminekļa pakājē un uz kapu kopiņām izveidoti stādījumi.

Paldies visiem, kuri piedalījās talkās, īpaši Armīnam Kļaviņam, kurš neskopojās ar padomu un praktisku palīdzību, SIA “Mārkalnes Bruģis” par atbalstu un ziedotajām apmalēm un citiem! (visus atbalstītājus skatīt attēlā)
Šāda kopā darīšana, paveicot sabiedrībai nozīmīgus darbus, satuvina, dod gandarījumu, apziņu, ka esi bijis noderīgs, tā nav mērāma naudas izteiksmē.

Pateicamies par informāciju Pededzes bibliotēkas vadītājai Mirdzai Kornei
Foto (pēc sakopšanas): Juris Soldatovs
Foto (Lāčplēša dienā): Tatjana Steklova

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums