Jaunumi

Sāk īstenot stratēģiskās partnerības projektu radošumam

Šā gada 1.jūnijā nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds” sadarbībā ar partneriem no Rumānijas un Kipras sācis īstenot programmas “Erasmus+” finansētu stratēģiskās partnerības projektu “Veseluma māksla - inovatīvas pieejas un prakses mazaizsargātu jauniešu iekļaušanai” (The Art of Wholeness - innovative tools and practices for inclusion of vulnerable young people).

Projekta galvenais mērķis ir veicināt dabā balstītas un dvēseliski centrētas, holistiskas pieejas izmantošanu darbā ar jauniešiem, jo īpaši mazaizsargātiem jauniešiem, sagatavojot dažādus metodiskos materiālus un iepazīstinot jaunatnes darbiniekus ar pieejas būtību, metožu daudzveidību un izmantošanas iespējām.

17 mēnešu laikā par tēmu tiks izveidoti 5 video, 6 podkāsti (ierakstītas un tiešsaistē pieejamas sarunas), sagatavota rokasgrāmata ar metožu aprakstiem, izveidota asociatīvu attēlu kolekcija, kā arī paredzēti 3 vebināri. Tāpat projekta laikā paredzēts noorganizēt vienas jaunatnes darbinieku mācības Kiprā un jauniešu apmaiņu Latvijā. Projekta noslēgumā katrā no partneru valstīm tiks organizēta konference vietējiem jaunatens darbiniekiem, lai plašāku auditoriju iepazīstinātu ar projekta laikā izstrādātajiem materiāliem un rezultātiem.

Ar Rumānijas partneriem Fondam ir sadarbība jau kopš 2018.gada, kad kopīgi tika izveidots pirmais jaunatnes darbinieku mācību projekts “Story by Story for Building Community”. Šī projekta ideja tika izveidota, ciešā sadarbojoties visām trim organizācijām, pētot situāciju un vajadzības jaunatnes jomā katrā no valstīm, īpaši ņemot vērā pandēmijas apstākļus un ietekmi.

Projekts tiek īstenots no 2021.gada 1. jūnija līdz 2022.gada 31.oktobrim. Projekta kopējais budžets ir 138 457,00 eiro. Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds” projektā ir vadošais partneris. Projekta vadītāja ir Fonda brīvprātīgā un citu Fonda starptautisko projektu vadītāja Ilze Zvejniece. Projekta īstenošanā līdzdarbosies Fonda brīvprātīgā, māksliniece Lelde Gusta.

Projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+:Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu.

Projekta vadītāja Ilze Zvejniece


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums