Jaunumi

REAL LIFE TOURS

LAT
Lai nodrošinātu organizācijas mērķu sasniegšanu un vietējās kopienas stiprināšanu, mēs piedāvājam izbaudīt alternatīvu tūrisma pieredzi - Alūksnes un Apes novadus iepazīt caur vietējo cilvēku prizmu! Jauno projektu var atpazīt ar nosaukumu "Real life tours". Aktuālā informācija pieejama Facebook lapā.

“Real life tours” (RLT) ir iespēja satikt īstus cilvēkus viņu īstajā dzīvē un “dabiskajā vidē”, lai izzinātu unikālus stāstus, pieredzes, pasaules skatījumu.
Šobrīd klasiskais tūrisma fokuss ir vēsturiski objekti, muzeji, dabas ainavas un izklaides. RLT sniedz iespēju fokusu pavērst uz cilvēku, kurš dzīvo šajā vidē, veido un rūpējas par to, lai labumus varētu izbaudīt jaunā līmenī - ar izpratni par vietu, laiku un notikumiem, kas tos veidojis.

Par piedāvājumu un tikšanos organizēšanu aicinām sazināties pa e-pastu reallifetourslv@gmail.com .

ENG
“Real life tours” (RLT) is a possibility to meet people in their environment, in their real life so to say. A possibility to get to know their unique stories, experiences, and to see their world view.
At this moment, we know a tourism that is mostly based on historical objects, museums, nature and entertainment.
RLT gives an opportunity to switch our focus on the person, who lives in a certain place, takes care of it, and gives it a whole new value - giving us the chance to have an understanding about that place, time and events, which makes it as a whole.

Contact us via e-mail reallifetourslv@gmail.com to find out more about the offer.
Fresh information found in our Facebook page.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

“Alūksnes un Apes novada fonds” izsludina pieteikšanos 16.projektu konkursam!

“Alūksnes un Apes novada fonds” sadarbībā ar biedrību “Daibes ilgtspējas centrs” izsludina 16. projektu konkursu, aicinot Alūksnes un Smiltenes novados īs

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums