Jaunumi

Ražīgi Alūksnes pilsētas svētki

Alūksnes pilsētas svētki 4.augustā mums bija ārkārtīgi darbīgi un ražīgi.

Svētku laikā rīkotais zupu festivāls "Alūksnes smeķis" aicināja iestādes, organizācijas, uzņēmumus, draugu grupas vārīt gardas zupas un piedāvāt tās degustēt svētku apmeklētājiem. Apmeklētāji savukārt ziedoja un balsoja par savām mīļākajām zupām. Mums bija gan prieks vārīt Labdarības zupu un saņemt gardēžu žūrijas balvu, gan saņemt festivālā saziedotos 398.15 EUR. Šo summu ieguldām 15.projektu konkursā "Atbalsts iedzīvotāju iniciatīvām", ko plānojam izsludināt septembrī.

Pasākuma laikā vācām arī ziedojumus digitālo klavieru iegādei Alsviķu pirmsskolas izglītības iestādei "Saulīte" un ieguvām 585.06 EUR.

Kā jau pirms gada solīts, kopā ar Strautiņu pamatskolu un izdevniecību "Selja" atklājām grāmatu par Strautiņu (Ķemera) skolu, kurā Fonds ieguldīja 471.78 EUR kopš pagājušajiem pilsētas svētkiem saziedotās naudas. Grāmata pieejama mūsu birojā un sazinoties ar mums.

Kopumā 4.augustā jutām atbalstu 1029.83 eiro apmērā, un, protams, daudz, daudz vairāk ar sarunām un labajiem vārdiem.

Paldies mūsu vēstnešiem, nenovērtējamajiem brīvprātīgajiem un atbalstītājiem!

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums