Jaunumi

Projekts "Radošā potenciāla skola"

Maija nogalē sākam īstenot jaunu projektu "Radošā potenciāla skola" (The School of Creative Potential), sadarbojoties ar organizācijām no Igaunijas un Zviedrijas.

Projekta galvenais mērķis ir stiprināt Alūksnes un Apes novadu NVO kapacitāti, meklējot jaunus darbības un sadarbības veidus gan vietējā, gan starptautiskā līmenī. Tāpēc projekta laikā dažādos pasākumos centīsimies pulcēt gan vietējo NVO aktīvos cilvēkus, gan pašvaldību pārstāvjus un uzņēmējus.

1 gada laikā dosimies vizītēs uz Igauniju un Zviedriju, uz apmācībām pulcēsim gan NVO līderus, gan brīvprātīgos, aicināsim drosmīgos īstenot savus eksperimentāli radošos sadarbības projektus. Augustā, decembrī un martā ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties radošuma attīstīšanas darbnīcās, bet projekta noslēgumā apkoposim jauniegūto pieredzi, metodes, veiksmes un izaicinājumus drukātā un internetā pieejamā materiālā, lai vērtīgais nepaliktu tikai mūsu atmiņā.

Jau jūnijā aicināsim uz atkāšanas pasākumu Alūksnē!

Projektu finansē Ziemeļvalstu Ministru padome un Alūksnes novada pašvaldība.

          

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

15.projektu konkurss "Atbalsts iedzīvotāju iniciatīvām"

AANF 15.projektu konkursā “Atbalsts iedzīvotāju iniciatīvām” tika iesniegti 14 projekti, no kuriem 13 izvērtēja komisija locekļi – ziedotāji, 1 fonda Uzra

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums