Jaunumi

Projekta "NEnegatīvs" ietvaros jauniešiem personīgās izaugsmes treniņš

8. februārī mūsu Fonda projekta “NEnegatīvs” ietvaros pulcējamies tiešsaistē, lai kopā ar jauniešiem un personīgās izaugsmes treneri Reini Kristiānu Širokovu apgūtu motivācijas formulu, metodes sevis motivēšanai un izvirzītu savus personīgos mērķus.

Ikvienam varam ieteikt savā ikdienā pielietot 2 minūšu likumu, piemēram, ja nevarat saņemties palasīt grāmatu, uzlikt taimeri un palasīt to kaut divas minūtes (drīkst arī turpināt iesākto ilgāk) vai, no rīta pieceļoties, 20 sekundes pasmaidīt, tā sākot savu dienu ar apzinātu darbību un uzlabojot savu pašsajūtu.

Dažas atziņas no jauniešiem par iegūto:

“Man personīgi ļoti patika vebinārs, esmu gatava ar jaunu sparu uzsākt ikdienu, pieliekot lietā apgūtās tehnikas!”

“Noteikti būšu laimīgāka ikdienā un, šķiet, vairāk varēšu izdarīt.”

“Paldies vadītājam! Mana atziņa ir tāda, ka viss ir atkarīgs no mums pašiem, nekas nenotiks, ja mēs paši to negribēsim! Ir jāmeklē motivāciju, tā ir noteikti, iespējams tā ir aizmigusi vai vienkārši paslēpusies!”

“Ieguvu jaunas metodes ar kuru palīdzību uzlabošu savu ikdienu, kā arī sapratu cik svarīgi ir justies labi katru mirkli!”

Aicinām jauniešus sekot līdzi citām projekta “NEnegatīvs” aktivitātēm un droši pieteikties! Gaidīts ikviens.

Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/l/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai" (PuMPuRS).

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums