Jaunumi

Projekta ideja - mūra sienas labiekārtošana Ilzenes pagastā

Turpinām stāstīt par projektiem, kuri tika iesniegti 16.projektu konkursam, bet diemžēl finansējumu tā trūkuma dēļ nesaņēma.

Biedrība “Ilzenes attīstībai” vēlas labiekārtoto vietu pie mūra sienas un izveidoto ugunskura vietu. 2006 gadā ilzenieši Ilzenes pagasta Jaunzemos sabrukušu mūra sienu pārveidoja par vietu, kur sanākt kopā pagasta ļaudīm un rīkot dažādus brīvdabas kultūras pasākumus. Šī mūra siena tiek veidota kā pagasta vizītkarte, jo atrodas ceļa malā, piesaistot gan ilzeniešu, gan pagasta viesu skatienus. Lai šo mūra sienu un ilzeniešu sanākšanas vietu padarītu vēl pievilcīgāku, projekts paredz iegādātas divas pārvietojamas ugunskura vietas.

Pasākumos 11. un 18. novembrī, iestājoties krēslai, tie tiktu aizdegti, lai vairotu gaismu un siltumu, vienojot sava pagasta iedzīvotājus. Iedzīvotāji pasākumos tiktu aicināti atnest savas pagales, lai no ikvienas mājas tiek ienests kopīgs siltums. Tāpat projekts paredz pie mūra sienas novietot elektriskās lampiņas - lāsītes, simbolizējot Latvijas brīvības cīnītājus. Patriotu nedēļas laikā biedrība sadarbībā ar SKIM centru “Dailes” organizēs pārgājienu no mūra sienas uz Nacionālo partizānu piemiņas vietu Ilzenē.
Arī citos tradicionālajos valsts svētkos ( Līgo, Ziemassvētki) un 1991. gada barikāžu atceres dienā, varēsim vienot ar gaismu un siltumu, iededzot ugunskuru un ieslēdzot lampiņas-lāsītes.

Projekta kopējās izmaksas 396 eiro.

Aicinām ziedot projekta idejai un piepildīt ideju par mūra sienas labiekārtošanu.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums