Jaunumi

Pirmās Lūgšanu brokastis

Apes un Alūksnes novadu pašvaldības kopā ar Alūksnes un Apes novada fondu Apes tautas namā 15. novembrī pirmo reizi rīko pasākumu "Lūgšanu brokastis".
Tas ir pasākums, kurā vienkopus satiekas kopienas cilvēki, apsēžas pie kopīga brokastu galda, dalās savā pieredzē, dzīves uzskatos, iedvesmojas un iedvesmo citus dzīvot labākā un laimīgākā Latvijā.
Mūsu pasākuma tēma ir "Redzi, abu savu roku plaukstās es tevi esmu iezīmējis". Roka var sist un var glāstīt. Roka var nogalināt un var palīdzēt piecelties. Ar izstieptu roku mēs varam ņemt un varam arī dot...

Lai piedalītos Lūgšanu brokastīs, aicinām līdz 5.novembrim pieteikt savu dalību un veikt ziedojumu 20 eiro apmērā Fonda birojā (Dārza iela 8A, Alūksne) vai ar bankas pārskaitījumu. Vietu skaits ir ierobežots.

No veiktā ziedojuma 5 eiro tiks novirzīti brokastu galda klāšanai, savukārt 15 eiro nonāks Fonda labdarības mērķim "Atbalsts Apes un Alūksnes novadu ģimenēm ar bērniem".

Rekvizīti ziedojuma veikšanai:


Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”
Reģ. Nr. 40008090271
Banka: AS SEB Banka
Kods: UNLALV2X
Konts: LV96UNLA0050019750651
Mērķis: Ziedojums Lūgšanu brokastīm

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums