Jaunumi

Piedalāmies projektā "Demokrātijas akadēmija"

30.janvārī Rīgas pilī ar pirmo mācību dienu "Demokrātija un pilsoniskā sabiedrība Latvijā un Eiropā" atklāja izglītības projekts "Demokrātijas akadēmija". "Demokrātijas akadēmija" piedalās arī Alūksnes un Apes novada fonda valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece, valdes locekle Indra Levane, fonda Uzraudzības padomes pārstāves Ilva Sāre un Astrīda Haju, Smiltenes novada Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Ieva Dille.

Kopumā mācību programmā paredzētas četras mācību dienas Rīgā ar nodarbībām, ko vadīs dažādi eksperti, vismaz četras nodarbību dienas ar praktisku, ikdienā pielietojamu un izmantojamu prasmju apguvi katrā no Latvijas reģioniem, kā arī dalībnieku savstarpējas pieredzes apmaiņas tikšanās.

Iniciatīvu "Demokrātijas akadēmija" īsteno Latvijas nevalstiskās organizācijas - biedrība "Latvijas Lauku forums" sadarbībā ar Latvijas Pilsonisko aliansi, Dienvidlatgales nevalstisko organizāciju atbalsta centru, Kurzemes nevalstisko organizāciju centru, Valmieras novada fondu un Zemgales nevalstisko organizāciju centru.

Demokrātijas akadēmiju finansē Eiropas Ekonomiskās zonas un Norvēģijas grantu programma "Aktīvo iedzīvotāju fonds".
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums