Jaunumi

Pētījums par AANF

Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Socioloģijas nodaļas studente Lelde Gusta 2018.gadā izstrādāja bakalaura darbu "KOPIENAS FONDA NOZĪME SADARBĪBAS STIPRINĀŠANĀ: ALŪKSNES UN APES NOVADA FONDA GADĪJUMA IZPĒTE".
Ar prieku to publicējam šeit plašākai iepazīšanai.

ANOTĀCIJA
Kopienas fondi tiek uzskatīti par rīcībspējīgiem aģentiem, kas var veicināt dažāda līmeņa pārmaiņas vietējā, kā arī valstiskā līmenī. Svarīgi ir uzzināt, kā kopienas fondi var strādāt vēl efektīvāk, lai viņu rīcībspēja palielinātos. Pētījuma mērķis ir noskaidrot Alūksnes un Apes kopienas fonda nozīmi sadarbības stiprināšanā starp dažādiem aģentiem novados. Darbā analizēta prakses kopienu teorija un sadarbības koncepta teorētiskais ietvars. Lai sasniegtu darba mērķi, tika veikta gadījuma izpēte un gadījuma izpēte gadījumā. Kā datu ieguves metodes tika izmantotas daļēji strukturētās intervijas, grupu intervija, novērojumi un dokumentu izpēte. Dati tika analizēti, izmantojot Roberta E. Staka pieeju gadījumu pētniecībai – tiešo interpretāciju un kategoriju veidošanu. Pētījuma rezultāti liecina, ka fonds ir nozīmīgs aģents, kas stiprina sadarbību starp dažādiem aģentiem novadā, taču ir nepieciešams attīstīt tiešās un netiešās komunikācijas prasmes, kā arī nepieciešams strādāt ar ziedotājiem, kas var sniegt lielāku ieguldījumu fonda darbībā, lai varētu efektīvāk veikt ikdienas pienākumus.

Darba pilnā versija (izņemot pielikumus) lasāma šeit.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums