Par fondu

"Pats savam SAIMES GALDAM"!

Marta nogalē atbalstīts nodibinājuma “Alūksnes un Apes novada fonds” projekts "Augļu un dārzeņu audzēšana, konservēšana Alūksnes novada mazpulcēnu un ukraiņu ģimenēs"! Borisa un Ināras Teterevu fonda programmā "Pats savam SAIMES GALDAM". Projekta vadītāja ir Alūksnes un Strautiņu mazpulku vadītāja Sandra Buliņa, kura ar savu degsmi un mērķtiecību sniedz zināšanas un praktiskas prasmes gan mazajiem, gan lielajiem.

Uzlabo dzīves apstākļus
Borisa un Ināras Teterevu fonda programmas “Pats savam SAIMES GALDAM" mērķis ir dot iespēju grūtībās nonākušiem cilvēkiem pašu rokām veikt dārzkopības darbus pārtikas sagādāšanai savas saimes galdam. Šīs programmas ietvaros tiek atbalstīti darbīgu bezpeļņas organizāciju centieni iesaistīt grūtībās nonākušus, taču uzņēmīgus un rosīgus savas apkaimes iedzīvotājus darbos, kas uzlabo viņu dzīves apstākļus.
Alūksnes un Apes novada fondam gadu gaitā izveidojusies cieša sadarbība ar Alūksnes novadā esošajiem mazpulkiem. Tieši tādēļ fonds vēlas iedrošināt šo mazpulku projekta ideju un aktīvu darbošanos. Alūksnes novadā darbojas 3 mazpulki - Alūksnes, Ziemeru un Strautiņu teritorijās. Bērni aktīvi iesaistās dažādās nodarbībās un projektos, arī no likvidētajām Strautiņu un Bejas skolām. “Tikai ar lielu ģimenes atbalstu varam nosargāt šīs saimniekošanas tradīcijas novadu lauku saimniecībās. Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā projekta ietvaros iepazināmies ar Alūksnes un Smiltenes novados dzīvojošajiem Ukrainas civiliedzīvotājiem. Viņi labprāt iesaistās mazpulku aktivitātēs un pasākumos, kā arī ir ļoti pateicīgi vietējās kopienas cilvēkiem par atbalstu. Projekts ir tiešs atbalsts viņiem, kā arī projektā piedalās mazpulku ģimenes, kurās ir centīgi mazpulcēni un čakli viņu vecāki. Šīs ģimenes ar savu piemēru veicina sabiedrības plašāku interesi par to, kā veidot ap sevi sakārtotu un veselīgu vidi,” teic S. Buliņa un uzsver, ka būt par mazpulcēnu ir goda lieta un šī kustība palīdz veidot spēcīgāku Latviju.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums