Jaunumi

“Par ziediem un taureņiem sniegā”

Jaunannas un Kalncempju pagasta senioriem projektā “Par ziediem un taureņiem sniegā”, ko realizē biedrība “Jauniešu centrs “Jaunanna”, kā arī Jaunannas un Kalncempju iedzīvotāju grupas, ir iespēja tikties un būt kopā. Projektā “Par ziediem un taureņiem sniegā” mērķis ir mazināt sociālo atstumtību. Šonedēļ norisinājās pirmā projekta aktivitāte “Sadziedāšanās ar Ināru Kravali”. Kā stāsta E. Jansone, daudzas Jaunannas pagasta seniores savulaik dziedājušas I. Kravales vadītajos kolektīvos – vokālajā ansamblī un korī. Trešdien viņas tikās ar mūzikas skolotāju, dalījās atmiņās un kopā izdziedāja dziesmas, kas bija mīļas jaunības laikā.

Projekta “Par ziediem un taureņiem sniegā” ietvaros senioriem pēc divām nedēļām būs vēl viena tikšanās ar Ināru Kravali. Tā turpmākās aktivitātes – brauciens uz Kalncempju pagastu, Lieldienu floristikas darbnīca, mākslas un deju stundas kopā ar skolotājām Sandru Ābeltiņu un Ingūnu Dovgāni, kurās apgleznos auduma maisiņus un apgūs deju soļus, lai kopīgi sev par prieku iestudētu deju. Labo darbu mēnesī seniori dosies uz dzīvnieku patversmi “Astes un Ūsas”, kā arī vēlas sagādāt satikšanās prieku sociālās aprūpes centra “Pīlādži” iemītniekiem. Jaunieši seniorus apmācīs strādāt ar viedtālruni, bet projekts noslēgsies ar senioru dārza svētkiem, Brīvbodi un fotosesiju.

E. Jansone ir gandarīta, ka projekts guvis finansiālu atbalstu Alūksnes un Apes novada fonda (AANF) un biedrības “Daibe ilgtspējas centrs” organizētajā 16. projektu konkursā “Atbalsts iedzīvotāju iniciatīvām”.

Piešķirtais finansējums 708,43 eiro.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums