Jaunumi

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes novada pašvaldību, biedrībām “Jaunieši Alūksnes novadam”, "Latvijas ukraiņu kongress”, biedrību “Speciālo palīglīdzekļu parks”. Ziedojumus piesaistām gan Ukrainas cilvēkiem, kuri ieradušies Latvijā, gan arī tiem, kuri joprojām atrodas Ukrainā. Esam sazinājušies ar brīvprātīgajiem Harkovā un Zaporožjē, kā arī sadarbojamies ar biedrību “Latvijas ukraiņu kongress” par sarūpēto ziedojumu nogādāšanu. Biedrība lūdz tieši pirmās palīdzības preces, bērniem autiņbiksītes un pārtiku,” stāsta organizāciju pārstāve Dzintra Zvejniece. Nepieciešamo preču saraksts mainās, tādēļ pirms ziedošanas, Dz.Zvejniece lūdz precizēt nepieciešamās preces . Atbalstīt var arī finansiāli, ziedojot naudu fonda kontā ar norādi “Palīdzēsim Ukrainas tautai”.
No 2014.gadam līdz 2018.gadam Alūksnes un Apes novada fonds jau piesaistīja mantiskos ziedojumus Ukrainas tautai, kopumā šo gadu laikā nosūtot uz Ukrainu 13 kravas 47 500 eiro vērtībā.

Rītdien ziedojumu piesaiste notiks arī Alūksnes novada pašvaldības organizētajā atbalsta pasākumā ukraiņu tautai pulksten 18.00 Alūksnē pie domes ēkas.

​ Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”
​ Rekvizīti
Reģ. Nr.: 40008090271
Adrese: Dārza iela 8a, Alūksne, LV-4301, Latvija
​ Ziedojumu konti
LV96UNLA0050019750651 AS "SEB Banka"
Maksājuma mērķis – “Palīdzēsim Ukrainas tautai”
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums