Par fondu

Palīdzēsim Ratmiram!

Ratmiram ir nepieciešama mūsu palīdzība!
11 gadīgais Ratmirs Kustovs pašreiz nonācis savas dzīves grūtākajā posmā. Viņam ir reta diagnoze – medulloblastoma 4 stadijā (audzējs galvā). Ratmirs ir dzīvespriecīgs puisēns, kuram pērn pavasarī tika veikta operācija, kuras laikā, diemžēl, visu audzēju nebija iespējams izoperēt. Ratmira galvā krājas šķidrums, kā rezultātā viņš mokās ar vemšanu, koordinācijas traucējumiem, kā arī redzes traucējumiem. Ratmiram ir nepieciešama protonu terapija, kura ir saudzīgāka par ķīmijterapiju un nedraud aizskart veselos smadzeņu audus.
Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds” palīdz Kustovu ģimenei piesaistīt līdzekļus dēla ārstēšanai. Gaidīsim ziedojumus:
Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”
Reģ. Nr. 40008090271
Banka: AS SEB Banka
Kods: UNLALV2X
Konts: LV96UNLA0050019750651
Mērķis: “Ziedojums Ratmira ārstēšanai”.
Ārstēšana ir pieteikta jau 9. aprīlī. Šajā datumā Ratmiram jābūt Vācijā, Labor Dr. Gansauge klīnikā. Ratmiram tiks veikta Dendritic procedūra, kuras kopējās izmaksas sastāda 17 434.00 eiro. Zinot, cik ļoti Ratmiram ir nepieciešama ārstēšana šajā klīnika, lūdzam palīdzību. Vācijā ir pieejama arī turpmākā ārstēšana ar fotodinamisko lāzerterapiju, kura Ratmiram būs nepieciešama.
Būsim pateicīgi ikvienam, kas palīdz Ratmiram atgūt veselību.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums