Jaunumi

Paldies par labestību!

Ar Jūsu palīdzību “Alūksnes un Apes novada fonda” labdarības akcijā “Armandam Jaunannā” Armandam Zariņam tika saziedoti 11762,88 EUR, kurus viņš vēlas novirzīt sava brāļa Māra Zariņa meitas Agnijas Zariņas operācijai. Meitenei ir uzstādīta diagnoze – centrālās nervu sistēmas anomālija.

Agnijai jāveic operatīvā korekcija labās pēdas saīsinātajam muskulim. Jāatbrīvo saīsinātie gūžu saliecēji abās pusēs, iespējams, arī pievilcēji abās pusēs. Jāveic rētas kosmētiskā operācija sēžas vietas rajonā kreisajā pusē. Tas uzlabos Agnijas staigāšanas kvalitāti, kreisā pēda negriezīsies uz iekšpusi, uzlabosies stāja. Daļa naudas summas ir saziedota Fondā “Ziedot.lv”. Operācija plānota 2016. gadā Vācijas pilsētā Minhenē.

“Alūksnes un Apes novada fonds” un Armands izsaka vissirsnīgāko pateicību visiem ziedotājiem un cer uz sapratni, novirzot sev saziedotos līdzekļus Agnijai, lai meitene varētu staigāt bez problēmām un sāpēm. 

Ziedotājiem, kuri nepiekrīt šādai ziedojuma nodošanai, ir iespēja atgūt savu ziedojuma daļu līdz 2016. gada 25. aprīlim, sazinoties ar Alūksnes un Apes novada fonda vadītāju Dzintru Zvejnieci pa tālruni 28642250 vai pa e-pastu: aluksnesapesfonds@gmail.com.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums