Jaunumi

Paldies Apes novada domes darbiniekiem un deputātiem par ikmēneša ziedojumu!

Nodibinājums „Alūksnes un Apes novada fonds” katru mēnesi saņem ziedojumu no Apes novada domes darbiniekiem un deputātiem Fonda darbības nodrošināšanai. Kopumā Apes novada domē vienpadsmit cilvēki ir parakstījuši līgumu, kas nosaka, ka no katras algas noteikta summa tiek ziedota Fondam.
Vēlamies pateikt lielu paldies par šo atsaucību Ilutai Apinei, Jānim Libertam, Aivaram Maltavniekam, Andrim Rubinam, Jānim Uskliņģim, llvai Sārei, Unai Reķei, Lailai Cekulei, Maijai Kārkliņai, Mārītei Malteniecei, Ivetai Piģulei (Ķauķei)!

Daļa ziedotās naudas ieguldīta grūtībās nonākušu ģimeņu atbalstam Apes novadā, kā arī, lai Fonds darbotos veiksmīgāk un mūsdienīgāk, izveidota jauna ziedošanas iespēja Fonda mājaslapā. Ziedojot Fonda labdarības akcijām un citiem projektiem, aicinām izmantot šo iespēju!

Un pēc 2021. gada administratīvi teritoriālās reformas, kad Apes novads tiks pievienots Smiltenes novadam, plānojam sadarbību arī ar Smiltenes novadu. Jau tagad cenšamies ar sevi iepazīstināt Smiltenes novada iedzīvotājus, sadarbojoties ar laikrakstu „Ziemeļlatvija” un stāstot par Fondu arī biedrības „Alūksnes NVO atbalsta centrs” rīkotajos semināros, kur smiltenieši mūs laipni uzņēmuši. Ceram uz veiksmīgu turpmāko sadarbību un atbalstu arī no Smiltenes novada domes un iedzīvotājiem.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums