Par fondu

Miera nesēji

Aizritējis nodibinājuma “Alūksnes un Apes novada fonds” rīkotais brīvprātīgo, ziedotāju un atbalstītāju pasākums “Miera nesējs”, kura laikā pagodinājumu “Miera nesējs” saņēma cilvēki, kuri atbalstījuši Ukrainu tās cīņā par mieru un brīvību. Par pamatu pagodinājumam ņemta Antarktīdas pētnieka un ukraiņu aktīvista Sergija Glotova tverta fotogrāfija. Pagodinājumu saņēma Sergijs Glotovs, Pāvels Čornijs, Artis Alksnis, Artjoms Aļijevs, Ilgvars Briedis, Armands Dzērve, Mairis Gritāns, Uldis Krievups, Andis Lapsenietis, Edgars Ludāns, Armands Lazdiņš, Aleksandrs Levada, Gatis Muskats, Mairis Parcis, Aigars Ribušs, Ivo Romanovskis, Andris Rubīns, Gatis Skaistkalns, Oskars Vasariņš, Ivars Vīksna, Dainis Aļeksējevs, Ainārs Mežulis un Dairis Ozoliņš.
Paldies ir pelnījis ikviens brīvprātīgais, ziedotājs un labas gribas cilvēks, tieši tādēl pagodinājums "Miera nesējs" nav vienreizējs notikums. Šāds pagodinājums tiks piešķirts arī nākotnē. Jūs esat mūsu zelts un paldies ikvienam, kurš nes mieru arī šajā Ukrainai tik grūtajā laikā. Tikai kopā mēs varam!
Pasākums veltīts Ukrainas un Latvijas brīvprātīgajiem.


Turpinot veikt labo darbu, fonds aicina ziedot automašīnām, kuras, ar brīvprātīgo palīdzību, tiks nogādātas Ukrainā uz frontes līnijām.
Bankas konta rekvizīti ziedojumiem:

Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”
Reģ. Nr. 40008090271
Banka: AS SEB Banka
Kods: UNLALV2X
Konts: LV96UNLA0050019750651
Mērķis: “Ziedojums Auto Ukrainai”

Sirdssilts jums visiem paldies!

Foto: Ainārs Cekuls

Projekts “KOPIENĀ KOPĀ”
Nr.2023.LV/NVO_UKR/30
Finansējumu nodrošina Eiropas Savienība Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonds.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums