Jaunumi

Mākslas terapija - sākums

Aicinām ikvienu interesentu uz nodarbību "MĀKSLAS TERPIJA - SĀKUMS", kas notiks 2017.gada 4.decembrī no 17.00 līdz 20.00 Alūksnes novada Sabiedrības centrā.

Nodarbību vada Iveta Jermolājeva no Cēsīm. Šis būs ieskats mākslas terapijas procesā, praktiski darbojoties.
Brīva, atvērta, radoša un atbalstoša vide un cilvēki ir tas, uz ko tiecamies. Arī šajā nodarbībā.

Dalības maksas nav, atvērts ikviena vecuma interesentam.

"Mākslas terapijā cilvēks tiek aicināts savas domas, jūtas un vajadzības uzzīmēt, uzgleznot, izveidot no māla vai plastilīna, salikt kā kolāžu no attēliem vai atrast citu piemērotu mākslinieciskās izteiksmes veidu. Mākslas terapijā tiek izmantoti gan vārdi, gan bezvārdu „valoda” - māksla.
Mākslas terapijā svarīgs ir radošais process un tā rezultāts, pārdomas un arī saruna ar mākslas terapeitu pēc radošā procesa, ņemot vērā katra vēlmes un iespējas." (Latvijas Mākslas terapijas asociācija)kslas terapijā svarīgs ir radošais process un tā rezultāts, pārdomas un arī saruna ar mākslas terapeitu pēc radošā procesa, ņemot vērā katra vēlmes un iespējas." (Latvijas Mākslas terapijas asociācija)s terapijā svarīgs ir radošais process un tā rezultāts, pārdomas un arī saruna ar mākslas terapeitu pēc radošā procesa, ņemot vērā katra vēlmes un iespējas." (Latvijas Mākslas terapijas asociācija)

Pieteikšanās, aizpildot anketu.

Pasākums notiek projekta "Radošā potenciāla skola" laikā, ko finansiāli atbalsta Ziemeļvalstu Ministru padome un Alūksnes novada pašvaldība.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums