Jaunumi

Lūdzam palīdzēt vīrietim Apes novada Trapenes pagastā!

Esam saņēmuši saucienu pēc palīdzības no Apes novada Trapenes pagasta!

Vīrietis lūdz iespēju atbalstīt ieceri uzlabot skaudros dzīves apstākļus, kādos ir nonācis.
Šim kungam ir nedaudz pāri 50, dzīvo viens pats piemājas saimniecības ēkā, jo māju uzturēt un izremontēt nav iespējas. Ir atslēgta arī elektrība un ūdens. Šopavasar viņš ir nolēmis lūgt sabiedrības palīdzību, lai būtu iespēja iekopt mazdārziņu, iestādīt kādu ogu krūmu. Tomēr viss diemžēl apstājas pie pašreizējiem ienākumiem, līdzekļiem un dzīves apstākļiem. Vīrietim ir arī veselības problēmas, tomēr viņš ir godīgs, kā arī sadarbojas ar sociālo dienestu.

Aicinām ziedot nepieciešamākās lietas vasaras dārza darbiem:
lāpstu, dakšas, grābekli, kapli, ķerru, lejkannu, gumijas zābakus (42.izm.), kādu mucu lietus ūdens uzkrāšanai (ar ietilpību 200l) u.tml. Ja kādam ir iespēja dāvināt, kungs lūdz arī zāles pļāvēju, kas darbināms ar benzīnu.

Varbūt kādai saimniecībai ir iespēja padalīties ar ogu krūmiem vai augļu kokiem. Piemēram, kādu ābeli, bumbieri, upeņu, jāņogu vai ērkšķogu krūmu.

Un ļoti priecātos, ja atsauktos kāds brīvprātīgais, kurš gribētu palīdzēt kādos darbos (kaut vienu dienu, iekopjot dārzu u.tml.), jo kungam ir slima roka (gaida operāciju).

Ja vari kā palīdzēt, zvani 27809177 (Maijai Kārkliņai, sociālais dienests).

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums