Jaunumi

Lūdzam palīdzēt uzmūrēt plīti sievietei Mālupes pagastā!

Alūksnes un Apes novada fonds sadarbībā ar Mālupes senioru kopu un Mālupes pagasta pārvaldi aicina palīdzēt uzmūrēt plīti Mālupes pagasta iedzīvotājai.

Sieviete ir otrās grupas invalīde 60 gadu vecumā. Saņem invaliditātes pensiju 170 eiro. Dzīvo desmit kilometrus no pagasta centra. Uz pansionātu pārcelties nevēlas. Dēls ir pirmās grupas invalīds un atrodas pansionātā, citu radinieku viņai nav. Māja ir viņas īpašumā, pavasarī plīts (no nolietošanās) bija aizdegusies. Papildus ienākumus viņa gūst no ogu un sēņu lasīšanas, un arī kādiem gadījuma darbiem. Salasītās ogas uzpirkšanas punktos nogādā braucot ar autobusu, bet līdz autobusam jāmēro 4 kilometri. Ogas jānes rokās. Viņa no 16 gadu vecuma strādājusi fermā. Apģērbu, traukus un citas lietas viņai nevajag. Lai dzīvotu pa ziemu ir vajadzīga tikai plīts un iere no plīts uz istabu.

Lūdzam palīdzēt ar materiāliem, brīvprātīgu darbu vai naudas ziedojumu, lai jau drēgnos rudens vakarus sieviete pavadītu siltumā. Ja vari palīdzēt, sazinies ar fonda valdes priekšsēdētāju Dzintru Zvejnieci (tālrunis 28642250 ).

Aicinām ziedot Alūksnes un Apes mājas lapā https://www.aanf.lv/payments/pay
vai
LV96UNLA0050019750651 AS "SEB Banka"
Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”
Reģ. Nr.: 40008090271
Maksājuma mērķis – Ziedojums plītij Mālupes pagastā

Foto: ilustratīvs
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums