Jaunumi

Līdzdalība pilsētvides plānošanā

30.maijā no pulksten 11.00 līdz 12.00 jauniešu centra "PaGALMS" pagalmā uzaicinām ikvienu interesentu uz Gunitas Kuļikovskas lekciju par pilsētvides veidošanu, jauniešu līdzdalības nozīmi tajā un dažādiem tehnoloģiju risinājumiem.

Gunita Kuļikovska ir uzņēmuma "Vividly" (izmanto virtuālo realitāti pilsētvides plānošanā) dibinātāja, arhitekte, urbanizācijas un pilsētu stratēģijas speciāliste, "TEDxRiga" runātāja, Archi Tech Riga pasākumu idejas autore. Žurnāls "Forbes" viņu iekļāvis sarakstā “30 talanti līdz 30 gadiem". Gunita ir atzīta par vienu no iedvesmojošākajām sievietēm uzņēmējām arhitektūras jomā.

No 12.00 līdz 15.00 savukārt īpaši aicināti jaunieši, jo Gunita vadīs dizaina domāšanas darbnīcu jauniešiem, kurā dalībniekus aicinās uz Alūksni skatīties no dažādiem skatpunktiem un veidot savu nākotnes Alūksni.

2019.gadā AANF kopā ar citām NVO aktualizē tēmu par kvalitatīvu pilsētvides plānošanu un iedzīvotāju iesaisti plānošanas procesā, un šis ir viens no pasākumiem.

Pasākums notiek AANF projekta "Dizaina domāšana vides veidošanai" laikā, ko finansiāli atbalsta Alūksnes novada pašvaldība. Atbalstu sniedz arī Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums