Jaunumi

Lai sasaucamies, lai dziedam!

2018.gada 25.februārī Alūksnes Kultūras centrā Alūksnes un Apes novada seniori un Fonda draugi un atbalstītāji aicināti uz Latvijas Operetes fonda koncertuzvedumu "Lai sasaucamies, lai dziedam!", kurā Jolanta Strikaite, Marlēna Keine, Emīls Kivlenieks un Nauris Indzeris izdziedās skaistākās latviešu operešu un teātra dziesmas.

Ar abu novadu pensionāru līderu un vairāku sociālās jomas NVO palīdzību uz koncertuzvedumu ielūgti vairāki simti sirmgalvju. Tāpat ielūgumus esam dāvājuši Fonda draugiem, atbalstītājiem un sadarbības partneriem, kā arī iedzīvotājiem, kuri atsaucās aicinājumam pēc ielūgumiem iegriezties Fonda birojā. Kopumā uz pasākumu ielūgti 550 cilvēki.

Pasākumu Alūksnes un Apes novada iedzīvotājiem pieejamu darījis Borisa un Ināras Teterevu fonds Alūksnes un Apes novada fonda projekta "Svētku pakas un pasākumi Alūksnes un Apes novada sirmgalvjiem 2017./2018.gadā".

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

15.projektu konkurss "Atbalsts iedzīvotāju iniciatīvām"

AANF 15.projektu konkursā “Atbalsts iedzīvotāju iniciatīvām” tika iesniegti 14 projekti, no kuriem 13 izvērtēja komisija locekļi – ziedotāji, 1 fonda Uzra

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums