Labdarības projekti

Svētku pakas un pasākumi Alūksnes un Apes novada sirmgalvjiem 20015./2016.gadā.

    2015.gada septembrī nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds” sadarbībā ar AANF valdes locekļiem, AANF padomes locekļiem, Jaunannas un Pededzes tautas namiem, novadu pensionāru biedrībām, Alūksnes Kultūras centra darbiniekiem un Alūksnes un Apes novada fonda brīvprātīgajiem uzsāka projekta “Svētku pakas un pasākumi Alūksnes un Apes novada sirmgalvjiem 2015./2016.” realizāciju. 

    Projekts tiek realizēts ar mērķi veicināt iedzīvotāju izpratni par mērķtiecību labdarību, sniedzot Alūksnes un Apes novadu sirmgalvjiem materiālu atbalstu un radot iespēju satikties kultūras aktivitātēs, kā arī informēt kopienas iedzīvotājus par filantropijas nozīmi dzīves kvalitātes uzlabošanā. Kopumā projekta ietvaros tiks iesaistīti divi simti astoņdesmit seši vientuļie un maznodrošinātie sirmgalvji Alūksnes un Apes novados, kam kopumā tiks dāvāti astoņi simti svētku paku, kas tiks sagatavotas no vietējiem izcelsmes produktiem ar īpašu svētku noformējumu, kā arī viņiem būs iespēja apmeklēt divus kultūras un labdarības pasākumus, no kuriem pirmais, Atzeles koncerts, kas tiek rīkots jau trešo sezonu, notiks 2015.gada 23.decembrī, savukārt 2016.gadā sirmgalvji būs laipni lūgti apmeklēt Limbažu Ausekļa teātra viesizrādi. 

     Pirmā svētku paku izdale notiks no 2015.gada 2. līdz 17.novembrim, kad 200 svētku pakas tiks dāvātas Alūksnes un Apes novadu sirmgalvjiem Alūksnes pilsētā un Alsviķu, Annas, Ilzenes, Jaunalūksnes, Jaunannas, Jaunlaicenes, Kalncempju, Liepnas, Malienas, Mālupes, Mārkalnes, Pededzes, Veclaicenes, Zeltiņu un Ziemera pagastos, Apes pilsētā un lauku teritorijās, Gaujienas, Trapenes un Virešu pagastos. Pirmo svētku paku sagatavošanā ir iesaistījies SIA "Rēzeknes gaļas kombināts," biškopis Gunārs Priede, SIA "Very Berry" kā arī citi ar vietējās izcelsmes produkciju un Alūksnes novada vidusskolas un citas novadu skolas, to skolēni un skolotāji, kas gatavo apsveikumus sirmgalvjiem.
      Projektu finansē nodibinājums “Borisa un Ināras Teterevu fonds.”

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums