Jaunumi

Labdarības bumbu dzīšana

1. augustā pulksten 13.00 Alūksnes pilsētas svētkos "SIRDS UZZIED ALŪKSNĒ" dīķī pie Alūksnes Jaunās pils risināsies Alūksnes un Apes novada fonda labdarības akcija "Labdarības bumbu dzīšana".

Kas tas ir? Krāsainas bumbiņas, uz kurām atzīmēts katra kartes dalībnieka kārtas numurs, tiek samestas dīķi. Tad īpašie dzinēji laivās ar airiem bumbiņas dzen uz otru krastu, kur noteikts skaits tiek izzvejots.

Tad loterijas veidā laimīgie izzvejoto bumbiņu īpašnieki tiks pie dažādām balvām - grāmatām "Fītinhofu mantojums Alūksnē", Sanitas Prazņicānes universālajām "Sannystyle" cepurītēm, kā arī tradicionālā velosipēda.

Kā var piedalīties? Ikviens ir laipni aicināts iegādāties dalības karti par ziedojumu sākot no 2 EUR Alūksnes un Apes novada fonda birojā (Dārza ielā 8a, Alūksnē), kafejnīcĀ "Jolanta", Alūksnes muzejā, Alūksnes un Apes novada pagastu pārvaldēs, Alūksnes bibliotēkā, salona "Skaistuma darbnīca".

Ja nevarat klātienē iegādāties dalības karti, aicinām ziedojumu veikt ar interneta starpniecību, pārskaitījumā norādot "Labdarības bumbu dzīšana" un savu adresi, uz kuru vēlaties saņemt dalības karti.

Pasākuma dienā 1.augustā līdz pulksten 12.00 dalības kartes piedāvāsim Alūksnes Jaunās pils apkārtnē.

Kam nonāks saziedotie līdzekļi? Piedaloties Jūs atbalstīsiet Alūksnes un Apes novada cilvēku brīnišķīgās idejas 14.projektu konkursā, kā arī Fonda darbību nākotnē, ziedojot neaizskaramajam kapitālam.

Šī ideja ir aizgūta no fondu labdarības kustībām Moldovā. Tā sekmīgi pārnākusi arī uz Latvijas fondu labdarības akcijām. Jau pagājušajā gadā šī akcija tika īstenota Pirmajos Vispasaules malēniešu svētkos Jaunlaicenē.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums