Jaunumi

Labdarības akcija "Baltās krāsas kontinents"

“Alūksnes un Apes novada fonds” ielūdz uz vēl nebijušā akciju – attālināti, “Zoom” platformā 7.decembrī pulksten 18.00. Vienas dienas vienas stundas laikā varēs pieteikties Ukraiņu biologa, pētnieka un fotogrāfa Sergija Glotova fotogrāfiju izdrukām A3 formātā pret ziedojumu Rivnas kara hospitālim medikamentu iegādei, kur ievietoti ievainotie Ukrainas aizsargi. Medikamentu iegādei nepieciešami vairāk nekā 10 tūkstoši eiro. Daļa summa jau ir savākta, bet nepieciešami vēl 6 tūkstoši eiro.

Noteikums pavisam vienkāršs – pasākuma laikā izvēlēties sev tīkamāko vienu vai vairākas fotogrāfijas un ziedot. Fotogrāfiju izdrukām varēs pieteikties turpat “Zoom” sarakstē, nosūtīt ziņu “Watsapp” vai sazinoties ar mūsu komandu telefoniski. Kad fonda kontā saņemsim ziedojumu, nodosim klātienē fondā vai izsūtīsim pa pastu izvēlēto fotoattēlu.
Izvēlēties varēs kādu no 15 fotogrāfijām, minimālais ziedojums – sākot no 20 eiro. Ja ir vēlme ziedot vairāk, to varēs darīt jau piesakoties fotogrāfijai norādot ziedojuma apmēru.

Saite uz tiešsaistes labdarības akciju “Baltās krāsas kontinents”: https://us02web.zoom.us/j/81717238944?pwd=aVp6RjVXMUFXVUxaeFJINXFybG1FUT09
Meeting ID: 817 1723 8944
Passcode: 569867

Akciju Alūksnes un Apes novada fonds rīko kopā ar Alūksnes novada pašvaldību un Alūksnes Bērnu un jauniešu interešu centru.

       
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums