Jaunumi

"Jauniešu projektu konkurss #1" rezultāti

Šī gada februārī Alūksnes un Apes novada fonda “Jauniešu Ideju laboratorija” izsludināja savu pirmo jauniešu projektu konkursu. Konkursā tika aicināts piedalīties ikviens jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Viens no konkursa mērķiem bija atbalstīt jauniešus ar dažādām idejām.

Maksimālais finansējums vienam projektam bija 50 EUR, kopējais finansējums - 150 EUR.
Lai iegūtu līdzekļus jauniešu projektu izveidei, “Jauniešu Ideju laboratorijas” dalībnieki vāca ziedojumus četros amatnieku tirdziņos, kā arī ar izlozes palīdzību Alūksnes Ziemassvētku egles atklāšanā. 

Kopumā, uz konkursā iegūstamo finansējumu tika iesniegti četri projekti. Izvērtēšanas gaitā nācās diskvalificēt vienu pieteikumu, jo tas neatbilda projekta nolikumam. Projekti, kuri tika atbalstīti: ‘’10 kW radošu citronu’’ radošās darbnīcas zaķu skrējienā, “AL_CREW” apģērba apgleznošanas un otrreizējas izmantošanas darbnīca un Jaunannas jauniešu kluba ‘’Tikšķis’’ nakts orientēšanās.

Projektu izvērtēšanas procesā piedalījās Marta Dzelzskalēja – Kalēja, Kristīne Krastiņa, Kristiāna Solovjova, Niks Stāvausis, Roberts Jakovļevs un Klāss Stāvausis.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums