Jaunumi

Jauniešu apmaiņa “Guided by Nature”

No 2022.gada 3. līdz 11. jūlijam Smiltenes novadā 18 jaunieši no Latvijas, Rumānijas un Kipras projekta “Guided by Nature” (“Dabas vadīti”) laikā ar neformālās mācīšanās metožu palīdzību attīstīs prasmes ieklausīties sevī un dabā, lai atklātu resursus, kas viņos mitinās.

Septiņu dienu laikā dalībnieki izzinās dažādas dabā balstītas mācību metodes, kas tiks kombinētas ar mākslā balstītām metodēm, lai atklātu resursus, kas slēpjas katrā no mums. Aktivitātes vadīs 6 jaunatnes darbiniekiem, jauniešu līderiem un fasilitatoriem no Kipras, Latvija un Rumānijas, kuri ir bijuši dalībnieki citos Alūksnes un Apes novada fonda rīkotajos projektos.


“Ikviena cilvēka psihē slēpjas apbrīnojami resursi, par kuru esamību nereti pat nenojaušam.”
(Plotkins, “Mežonīgais prāts”)

Jauniešu apmaiņas programma tiks balstīta uz dzīļu psihologa Billa Plotkina veidotā modeļa – “Cilvēka iekšējo resursu karte” (“Map of Wholeness”). Šī karte ir dabā balstīta, ekocentriska cilvēka psihes raksturojums, kas var palīdzēt orientēties un soli pa solim atklāt bagātīgos resursus katrā no mums.

Projekta dalībnieki uzturēsies viesu mājā “Melderi” Apes novadā, sniedzot iespēju pieredzēt dabu dažādos veidos un diennakts stundās.

Ja vēlies piedalīties šajā projektā un esi vecumā no 18 līdz 30 gadiem - aizpildi pieteikuma anketu līdz 22.maijam.

Pieteikuma anketa: https://forms.gle/ADAWLcT7nJxLXZfC7


Jautājumu gadījumā sazinies ar Leldi Gustu - lelde.gusta@gmail.com

Projektu “Guided by Nature” īsteno nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”. Projektu atbalsta Eiropas Savienības programma “Erasmus+”, ko Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. 


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums