Par fondu

Iespēja pieteikties jaunatnes darbinieku apmācībām

Atvērta pieteikšanās jaunatnes darbinieku mācībām “Voicing Soul in Nature, Images and Songs”

No 2024.gada 15. līdz 23. jūlijam Alūksnes novadā 24 jaunatnes darbinieki no Latvijas, Rumānijas, Kipras, Čehijas, Spānijas, Slovēnijas, Bulgārijas un Igaunijas projekta “Voicing Soul in Nature, Images and Songs” (“Iedzīvinot dvēseli dabā, attēlos un dziesmās”) izzinās dažādas prakses, kā patiesi ieklausīties sevī, apkārtējā vidē un citos.

Septiņu intensīvu mācību dienu laikā dalībnieki kopā ar trīs mācību vadītājiem no Kipras, Rumānijas un Latvijas iepazīs sevi padziļinātāk, pielietojot ķermeni, ķermeņa kustību, balsi, dažādas mākslā balstītas metodes un būšanu dabā, dalībniekiem tiks dota iespēja atklāt resursus, kas mitinās katrā no mums, lai pēc projekta aktivitātes noslēguma dalībnieki varētu dalīties ar savām jauniegūtajām prasmēm darbā ar jauniešiem, palīdzot katram jaunietim atklāt šos resursus sevī.

“Ikviena cilvēka psihē slēpjas apbrīnojami resursi, par kuru esamību nereti pat nenojaušam.” (B. Plotkins, “Mežonīgais prāts”)

Projekta dalībnieki uzturēsies viesu mājās “Bītītes” Alūksnes novadā, sniedzot iespēju pieredzēt dabu dažādos veidos un dažādās diennakts stundās.

Vairāk informācijas meklē: https://www.facebook.com/events/1337737783608599/?ref=newsfeed&locale=lv_LV

Ja vēlies piedalīties šajā projektā aizpildi pieteikuma anketu līdz 10. aprīlim.

Pieteikuma anketa: https://forms.gle/PmCGehu3Rh3wAAUQ9

Jautājumu gadījumā sazinies ar Leldi Gustu - lelde.gusta@gmail.com

Projektu “Voicing Soul in Nature, Images and Songs” īsteno nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”. Projektu atbalsta Eiropas Savienības programma “Erasmus+”, ko Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums