Jaunumi

Ideju Laboratorijas jaunieši piedalījās pasākumā Jauniešu dienas ”ARAM”.

Sestdien, 23. maijā Alūksnes Jaunās pils pagalmā notika pasākums Jauniešu dienas ”ARAM”. Lai šo pasākumu noorganizētu kopā spēkus bija saliedējuši Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs, Jauniešu Ideju laboratorija un vairāk nekā 20 jaunieši no Liepnas, Jaunannas, Veclaicenes.

Pasākumu apmeklēt bija aicināts ikviens Alūksnes un Alūksnes novada iedzīvotājs. Pasākuma laikā ikviens apmeklētājs varēja atrast to, kas pašam visvairāk interesēja.

Alūksnes un Apes novada fonda jaunieši iesaistījās pasākuma Jauniešu dienas „ARAM” organizēšanā, kopā ar ABJC jaunatnes lietu speciālisti Eviju Eglīti.

Apmeklētāji varēja iesaistīties dažādās aktivitātēs kā, piemēram, Alūksnes muzejā bija lekcija „Kāpēc ART Alūksnē?”, kuru vadīja Zane Rubika- jauniete ar pieredzi uzņēmējdarbībā. Notika arī filmas” Pazust Latgalē” seanss, bija atvērtas arī dažādas radošās darbnīcas, kurās varēja darboties improvizācijas teātrī, apgūt džambu spēli, varēja arī sportot, gan individuāli, gan komandās. Tika rīkota Alūksnē vēl nebijusi akcija ”Dzīvā bibliotēka”, kurā bija iespēja iepazīt dažādus cilvēkus ar neparastiem stāstiem. Pasākuma organizatori bija parūpējušies arī par pārsteigumu, bija saglabāts pērnā gada sniegs un tāpēc varēja notikt arī mini snovborda un free style slēpošanas šovs. Apmeklētāji varēja vērot arī ielu vingrotāju paraugdemonstrējumus un džudo paraugdemonstrējumus. Vakarā notika koncerts gan ar pašmāju, gan viesmākslinieku- grupas „Da Gamba” dalību.

Jauniešu dienas atbalstītāji un sadarbības partneri ir Alūksnes novada pašvaldība, ABJC, Alūksnes muzejs, Alūksnes pilsētas Tautas nams, ES programma „Erasmus+”, SIA ”Very Berry”, SIA ”Verners un draugi”, zīmoli ”Gatveshop”, „Walt Mizo”, Raivja Bērziņa Drukas darbnīca, biedrības „Sniega Terapija”, „Gulces Gēns”, „Alūksnes NVO atbalsta centrs”, Alūksnes un Apes novada fonda Jauniešu ideju laboratorija, klubs „Cita Opera”, kā arī Raivis Duļbinskis, kas veidojis logo un afišu.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums