Jaunumi

Dzintra Zvejniece saņem augstāko valsts apbalvojumu

Valsts prezidents Egils Levits par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā ar Atzinības krustu apbalvojis biedrības Alūksnes NVO atbalsta centrs un Alūksnes un Apes novada fonds vadītāju Dzintru Zvejnieci.

“Dzintra ir stiprinājusi Alūksnes un Apes novadu cilvēku pilsonisko stāju, kā reti
kurš novadnieks,” piesakot Dzintru augstajam apbalvojumam, vēstulē Ordeņa kapitulam rakstīja novadnieks Andris Amantovs un zem šiem vārdiem noteikti parakstītos daudzi kopienas cilvēki. Dzintra Zvejniece atzīst – augstais apbalvojums nav tikai viņas, bet visas sabiedrības nopelns. “Tas tiešām ir pagodinājums, bet tas, ko mēs šeit, sabiedrības centrā, strādājot esam paveikuši, ir ne tikai mans, bet visas sabiedrības nopelns. Tikai tad, ja ir sabiedrības atbalsts, var paveikt interesantas, kopienas ļaudīm svarīgas lietas. Paldies par atbalstu arī maniem bērniem, īpaši Ilzei, ar kuru kopā strādājām desmit gadus,” sajūtās dalās Dz. Zvejniece.

Foto Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja, un Aivita Lizdika, "Alūksnes un Malienas Ziņas"
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums