Jaunumi

Dāvina izrādi Alūksnes un Apes novadu sirmgalvjiem

2015. gada 28. aprīlī Alūksnes un Apes novada fonds uz Ausekļa Limbažu teātra Zanes Pamšes izrādi pēc Ērika Hānberga stāstu motīviem ”Dūdotāji” Apes novada Gaujienas tautas namā aicināja kopienas sirmgalvjus.

Izrādi noskatījās 70 sirmgalvji no Apes un Alūksnes novadiem: Gaujienas, Apes, Trapenes, Virešiem, Alūksnes un Jaunalūksnes. Pirms izrādes sirmgalvji devās ekskursijā pa Gaujienu, prezentācijā iepazinās ar Alūksnes un Apes novada fonda labdarības aktivitātēm, cienājās ar smalkmaizītēm. Savukārt pēc izrādes, katrs apmeklētājs skaistā iesaiņojumā saņēma dzērvenes pūdercukurā, kas ražotas Gaujienas uzņēmumā „Very Berry”, kura īpašniece ir Gundega Sauškina, Alūksne un Apes novada fonda dibinātāja.

Izrādi, cienastu un dāvanas sarūpēja Borisa un Ināras Teterevu fonds projekta „Svētku pakas un pasākumi Alūksnes un Apes novada sirmgalvjiem 2014/2015” ietvaros. Iepriekšējā gadā Ausekļa Limbažu teātris bija ciemos Alūksnes novada Alsviķu kultūras namā ar izrādi „Bezkaunīgie veči”.

Alūksnes un Apes novada fonds izsaka vislielāko pateicību Apes novada pensionāru biedrības līderiem: Ausmai Agarei, Venerandai Kustovai, Antonijai Mamedovai un Ilzei Sproģei, kā arī pasākuma organizatoru lieliskajai komandai: Laimai Poševai, Sanitai Sproģei, Sandrai Āboliņai, ekskursijas vadītājam Jānim Krišjānim, brīvprātīgajam fotogrāfam Valērijam Kustovam un Gaujienas tautas nama tehniskajiem darbiniekiem.

Ziņu sagatavoja: Ramona Kozlova, Dzintra Zvejniece

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums