Jaunumi

BORISA UN INĀRAS TETEREVU FONDS APBALVO ALŪKSNES UN APES NOVADA FONDU!

Piektdien, 20. maijā, Cēsīs, atskatoties uz piecos darbības gados paveikto, Borisa un Ināras Teterevu fonds pasākumā “Ne adatai kur nokrist” godināja labdarības un brīvprātīgā darba veicējus no visas Latvijas. Fonda godinājumu par sasniegumiem saņēma 12 organizācijas. Plašāk: http://ej.uz/4xnb

Godinājumu saņēma arī Alūksnes un Apes novada fonds un tā valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece par veikumu 10 gados mērķtiecīgas labdarības nostiprināšanā un pozitīvu pārmaiņu veicināšanā Alūksnes un Apes novadā, Vidzemē un Latvijā, saņemot 5000 eiro finansējumu.

“Esam gandarīti un pateicīgi par mūsu kopīgi paveikto šajos gados. Ticam, ka paveiktais un sasniegtais maina pasauli ap mums, padarot to labestīgāku, sakoptāku un sirdsgudrāku. Mēs neapstāsimies. Un zinām, ka Jūs būsiet kopā ar mums!” pasākumā pauda mecenāti Boriss un Ināra Teterevi.

Borisa un Ināras Teterevu fonds atbalsta izcilas un sabiedrībai noderīgas iniciatīvas. Šīs darbības plašums nebūtu iespējams bez vairāk nekā 250 fonda atbalstīto organizāciju un teju 15`000 biedru un brīvprātīgo līdzdarbības visos Latvijas reģionos.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums