Jaunumi

Bezmaksas apmācību kursa piedāvājums!

Sociālās inovācijas centrs ir izstrādājis BEZMAKSAS APMĀCĪBU KURSU, kas varētu ieinteresēt jauniešus un tos, kas strādā ar jauniešiem un pieaugušajiem apmācību jomā!

Starptautiskā sadarbībā izstrādāts "Atklāj rītdienu" online apmācību kurss, kas sastāv no 6 moduļiem. Sociālās inovācijas un sociālās uzņēmējdarbības kompetenču attīstīšanai. Pieejams bezmaksas latviešu un angļu valodā. Mācību kursa materiāli var tikt izmantoti jebkāda veida apmācībās vai vienkārši izsūtīti kā lasāmviela patstāvīgai izpētei.

Izsludināts arī KONKURSS- tie, kas apgūst kursu un aizpilda novērtējuma testu līdz 25. janvārim, saņemot kursa izpildes sertifikātu, var piedalīties Netflix 3 mēnešu abonementu izlozē. Izloze notiks 27.janvārī plkst. 15:00 projekta noslēguma pasākuma laikā!

  • Jāreģistrējas ar savu vārdu, uzvārdu https://www.unravel-tomorrow-learning.eu/
  • Jāapgūst 6 piedāvātos apmācību kursa moduļus
  • Jāaizpilda zināšanu novērtējuma tests (12 jautājumi par apmācību kursa saturu), pareizi atbildot vismaz uz 50% jautājumu
  • Lejupjāielādē testa izpildi apliecinošs sertifikāts,
  • Jānosūta sertifikāts uz epasta adresi beata@socialinnovation.lv līdz 25.01.2021 (ieskaitot).

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums