Jaunumi

Bēgļiem no Ukrainas – psiholoģisks atbalsts

Ziemassvētku gaidīšanas laikā ir īpaši svarīga mūsu labsajūta un dvēseles miers. Tādēļ novembra beigās un decembrī Alūksnes un Apes novada fondā ukraiņu ģimenes tiekas ar ukraiņu psiholoģi Natāliju Juščenko.

Nodarbību laikā bērni un pieaugušie mācās atpazīt dažādas emocijas – prieku, bēdas, dusmas, un apgūst dažādas metodes kā tās izprast un ko darīt. Var uzzināt, ko darīt, ja ir stresa sajūta, nemiers, trauksme – kādas metodes pielietot, lai to visu mazinātu. Paldies Natālijai par pirmo nodarbību, kas notika vakar, 26.novembrī, Alūksnes novada Sabiedrības centrā. Prieks par ukraiņu ģimeņu atvērtību, ieinteresētību un novērtējumu, ka šī nodarbība bija ļoti nozīmīga.

Natālija Juščenko ir viena no tiem Ukrainas iedzīvotājiem, patvēruma meklētājiem Latvijā, kuriem mūsu valstī izdevies atrast darbu savā profesijā. Natālija ir izglītības psiholoģe ar 18 gadus lielu darba stāžu. Ukrainā viņa strādājusi gan skolā, gan bērnudārzā, un tagad savas zināšanas liek lietā sniedzot psiholoģes konsultācijas gan bērniem, gan pieaugušajiem – pamatā saviem tautiešiem, citiem bēgļiem no Ukrainas.
                    


Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums