Jaunumi

Autoavārijā Alūksnē cietušajai ģimenei saziedoti 5459.00 eiro

Esam noslēguši ziedojumu vākšanu 2019. gada jūlijā autoavārijā Alūksnē cietušajai ģimenei, kad automašīnai uzbraucot uz ietves, tika ievainoti četri ģimenes locekļi un bojā gāja 12 gadus vecā meita.

Kopumā ģimenes atbalstam saziedoti 5459.00 eiro, no tiem 570.17 eiro ziedojumu kastītē veikalā Maxima X, Pils ielā 9B Alūksnē. Pateicamies SIA "Valdis", kas savās telpās ziedojumu kastīti atļāva izlikt.

Kad zvanījām (š.g. 7.aprīlī), ģimene tajā brīdī bija Rīgā, slimnīcā. Ģimenes tētis pastāstīja, ka sieva vēl ārstējas, pāris mēnešus atpakaļ bijusi pēdējā operācija un šobrīd pārvietojas ar kruķiem. Braukuši pie ārsta uz pārbaudēm. Tētis ikdienā strādā un vakaros palīdz mājas darbos. Blakus bija arī jaunākā, 2 gadus vecā, meitiņa, kas negadījuma dienā arī cieta, atrodoties ratiņos, taču šobrīd esot vesela un sprigana.

Fonda piesaistītie līdzekļi ģimenei bijis liels atbalsts gan tad, kad nebija iespējams strādāt, gan ārstēšanās procesā, kas vēl turpinās. Neizsakāms paldies ziedotājiem par atsaucību!

Novēlam ģimenei veselību un veiksmīgu ārstēšanos!

(Kaut arī Fonda iniciētā ziedojumu vākšana ir noslēgusies, ja kādam joprojām ir vēlme sniegt ģimenei finansiālu atbalstu, to noteikti ir iespējams darīt.)

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums