Jaunumi

Atvērto durvju diena Sabiedrības centrā pulcē pusotru simtu apmeklētāju

Piektdien,8. maijā Alūksnes novada Sabiedrības centrā norisinājās Atvērto durvju diena „Eiropas skola”, kuru apmeklēja aptuveni 150 alūksnieši un pilsētas viesi. Īpašs prieks, ka apmeklētāju vidū liela daļa bija tieši gados jaunie pilsētnieki.

Atvērto durvju dienā apmeklētāji varēja ne tikai apskatīt Sabiedrības centra plašās un mājīgās telpas, bet arī iemēģināt roku centrā mītošu nevalstisko organizāciju piedāvātajās aktivitātēs: locīt origami, piedalīties aktīvos uzdevumos un stafetēs, paust savas idejas Alūksnes un Apes novadu attīstībai, iejusties neredzīga cilvēka ādā, spēlējot “Showdown”.

Īpašs notikums bija arī jaunās uzbrauktuves pie Sabiedrības centra atklāšana, turpmāk centrs būs ērti pieejams gan cilvēkiem ratiņkrēslos, gan arī ģimenēm ar bērnu ratiņiem. Invalīdu biedrības biedri jau izteikuši atzinību, ka uzbrauktuve ir ļoti veiksmīga.
Pasākumā atskatījāmies arī uz Alūksnes un Apes novada fonda darbības 10 gadiem, bet Neredzīgo biedrības dalībniece Larisa Berkule parūpējās par pašceptiem cepumiem un pankūkām, kas piepildīja visu centru ar patīkamu smaržu un mājīguma sajūtu. AANF uz “Labdarības stundu” bija ieradušies 126 bērni un skolēni, kam devām iespēju uzzināt daudz jaunas lietas, ko līdz šim viņi nezināja par fonda darbību un labdarības akcijām.
Atvērto durvju diena „Eiropas skola” tika rīkota, atzīmējot Eiropas dienu, ko visā Eiropā ik gadu atzīmē 9.maijā.


Fotogrāfijas variet aplūkot galerijā.

Ziņu sagatavoja Krista Upeniece, Dzintra Zvejniece

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums