Jaunumi

Atskats uz aktivitāti “Labdarība, līdzdalība vai karjera?”

Radoši, izzinoši un darbīgi kopā ar 16 jauniešiem no Alūksnes novada skolām pavadījām ceturtdienas pēcpusdienu. Jauniešiem bija iespēja iepazīties ar biedrības “Jaunieši Alūksnes novadam” mērķiem, akcijām un pirmsākumiem, kā arī biedrības dibinātājas Danielas motivāciju darīt labus darbus. Vēlāk kopā ar SIA Retenes īpašnieci un pasākumu dekoratori Viviānu iepazinām šīs profesijas plusus, mīnusus, motivāciju darīt un radīt svētkus citiem, kā arī iesaisti labdarības akcijās un kopīgā meistarklasē veidojām dekoratīvus vainagus, ieguvām dažādus vērtīgus padomus pušķu veidošanā, telpu dekorēšanā.
Dažas atziņas no jauniešiem:
“Uzzināju daudz par labdarību un dekorēšanu, kā arī iespējas, kur pati varu iesaistīties.”
“Man ļoti patika. Skaista vide un interesantas aktivitātes. Ieinteresēja arī “Jaunieši Alūksnes novadam” akcijas, projekti.”
Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3. 4.0/16/l/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai" (PuMPuRS).
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums