Jaunumi

Atskats uz aktivitāti “Jauniešu iniciatīva”

Decembra mēnesī kopā ar jauniešiem projekta “Dilemma-radītājs vai darītājs?” ietvaros palīdzējām viņiem īstenot savu iniciatīvu, sabiedriski aktīvo darbu. Jaunieši, apmeklējot iepriekšējās projekta aktivitātes, redzot Alūksnes un Apes novada fonda ieguldījumu sabiedrības labā un labdarības akcijās, aktivitātēs, izvēlējās veikt labo darbu un iniciatīvu, iekārtojot un veidojot patīkamu vidi un atmosfēru Alūksnes sabiedrības centra zālē, kur svētku laikā satikties dažādām kopienas grupām un veidot akcijas, pasākumus vai svētku, tikšanās brīžus. Sabiedrības centru ikdienā arī apmeklē ukraiņu ģimenes, kas devušās bēgļu gaitās, kuri arī varēs izmantot šo telpu savām tikšanās reizēm. Divās tikšanās reizēs decembra mēnesī (1. decembrī izstrādājot iekārtojuma ideju un 5. decembrī praktiski darbojoties) jaunieši veidoja telpas noformējumu kopienas aktivitātēm. Vēlāk 7. decembrī viena no jauniešiem arī atbalstīja fonda labdarības akciju “Baltās krāsas kontinents”, palīdzot nodrošināt tehnisko atbalstu ZOOM akcijas laikā. Caur šo aktivitāti veicināta jauniešu iniciatīvas veidošanās un iesaiste sabiedriskās aktivitātēs, stiprinot līdzdalību un piederību vietējai kopienai. Jau 21.decembrī šajā telpā tiks sveikti arī brīvprātīgie jaunieši, kas iesaistījušies brīvprātīgā darba sistēmā Alūksnes novadā.
Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3. 4.0/16/l/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai" (PuMPuRS).

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums