Jaunumi

Atskats uz aktivitāti “Augstāk par zemi un sevi”

20 jauniešiem no Alūksnes novada skolām 23. septembrī bija iespēja doties piedzīvojumā un uzzināt ko vairāk par aviācijas nozari, pilota, stjuarta profesiju, apmeklējot Airbaltic treniņu centru/pilotu skolu, attīstīt komandas prasmes un stiprināt komandas darba vērtības Ziedoņa klases izlaušanās spēlē, kā arī pārvarēt sevi, uzkāpjot klinšu kāpšanas sienā. Iedvesmojāmies no novadnieka Mārča Jaunkampa, kas izgājis pilotu skolas apmācības un turpina savu izaugsmes ceļu jau ar nākošajiem soļiem.

Dažas atziņas no jauniešiem:
“Bija ļoti interesanti, izglītojoši un atšķirīgi no citām projektu aktivitātēm, kurās esmu piedalījies.”
“Uzzināju vairāk par Airbaltic, iespējams savu nākotni saistīšu ar to.”
“Personīgi ļoti izbaudīju braucienu un iegūtās sajūtas ir lieliskas.”
“Jauni draugi, mērķi un iedvesmas.”

Šī aktivitāte stiprināja jauniešu motivāciju un palīdzēja saskatīt, ka ar personīgo darbu un apņemšanos, iespējams paveikt lietas, kas reizēm šķiet nesasniedzamas un neiespējamas.
Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3. 4.0/16/l/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai" (PuMPuRS).
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums