Jaunumi

Ātrās palīdzības mašīna iegādāta

Alūksnes un Apes novada fondam izdevies piesaistīt ziedojumus neatliekamās medicīniskās palīdzības mašīnas iegādei Čerņigivas apgabala bērnu slimnīcai, un pavisam drīz tā dosies ceļā uz Ukrainu.

“Ar lūgumu ziedot ātrās palīdzības mašīnai vērsās pati slimnīca, kam iepriekš, pateicoties Smiltenes novada uzņēmēju atbalstam, nogādājām medicīnisko aprīkojumu un medikamentus. Fonda kontā tobrīd bija 7000 eiro, ko varējām novirzīt šim mērķim, tomēr ar to bija par maz. Lai piesaistītu pēc iespējas vairāk ziedojumu, izvietojām aicinājumu arī platformā “Ziedot.lv”,” stāsta Alūksnes un Apes novada fonda pārstāve Astrīda Harju. Mēneša laikā “Ziedot.lv” izdevies piesaistīt ziedojumus 10 743, 90 eiro, ko saziedoja 309 personas.

Pagājušajā piektdienā uzņēmējs D. Aļeksējevs devās uz Vāciju, lai iegādātos mašīnu par cenu 23 700 eiro. “Paldies galvenajiem ziedotājiem – D. Aļeksējevam kā privātpersonai un SIA “Saukas kūdra”, kas ziedoja līdzekļus mašīnas aprīkojumam un medikamentiem 22 tūkstošu eiro apmērā! Paldies visiem zināmajiem un anonīmajiem ziedotājiem portālā “Ziedot.lv”. Paldies “Ziedot.lv” vadībai un darbiniekiem par sirsnīgu un atsaucīgu sadarbību! Mēs katrs viens esam kā piliens jūrā, bet visi kopā esam spēks!” saka A. Harju. 

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums