Jaunumi

ASOCIATĪVO KĀRŠU KOMPLEKTS “LOOKING FROM WITHIN”

Projekta “The Art of Wholeness - innovative tools and practices for inclusion of vulnerable young people” laikā esam izveidojuši asociatīvo kāršu komplektu “Looking from within” (“Skatoties no iekšpuses”)

Šī materiāla mērķis ir iedvesmot lietotājus pārdomām par iekšējo veselumu, personīgajiem resursiem, unikālajām prasmēm, kompetencēm, dotībām, dabiskajiem piemītošajiem talantiem un dzīves aicinājumu.
Kārtis darbojas kā ielūgums skatīties uz pasauli caur iekšējā veseluma perspektīvu, kas atrodama ikvienā no mums.

Kārtis veidoja mākslinieces Lauma Sliņķe un Lelde Gusta.
Dzeja, citāti un jautājumi ņemti no Bila Plotkina grāmatas “Mežonīgais
prāts”.

Kārtis pieejamas angļu valodā, lietošanas ierosinājumi pieejami Latviešu, Rumāņu un Grieķu valodās. Printējot izvēlies sev piemērotāko valodu. Lejuplādēt šeit.
Projekta ietvaros tiek veidoti video materiāli, podkāsti, kā arī citi, noderīgi materiāli, kurus meklē mūsu Facebook lapā un Instagram profilā.
FB: https://www.facebook.com/youastheartofwholeness
IG: https://www.instagram.com/the_art_of_wholeness/

Projekts īstenots ar ES programmas "Erasmus+" finansiālu atbalstu. Finansējumu administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisija nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu. 

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums