Jaunumi

Apes PII "Vāverīte" dāvājam mūzikas instrumentus

2.februārī mums bija tas prieks viesoties Apes pirmsskolas izglītības iestādē "Vāverīte", lai nogādātu veselu kasti Gunāra Igauņa gatavotu mūzikas instrumentu.

Dāvana tika iegādāta par spēles "Prāta laboratorija"decembra kārtas dalībnieku saziedotajiem 267,30 eiro.

Prāta spēle, ko rīko Arita un Roberts Zvejnieki, ik mēnesi Apes Tautas namā pulcē vairāk nekā 100 dalībnieku. Tā kā jau no pirmās spēles uzvarētājkomandas visbiežāk naudas balvu izvēlējās ziedot kādam labdarības mērķim, organizatori nolēma tās veidot par labdarības prāta spēlēm.
Kopš Apes pilsētas svētku spēles, kad līdzekļi tika vākti Apes vēsturiskā vietrāža atjaunošanai, dalībnieki ziedojuši spēļu iegādei Gaujienas internātpamatskolas skolēnu brīvā laika dažādošanai, avīžu un žurnālu abonamentiem, ūdens vārāmajām kannām un krūzēm sociālā aprūpes centra "Trapene" iemītniekiem, mūzikas instrumentu iegādei Apes PII "Vāverīte" un rekordsummu 312 eiro Alūksnes dzīvnieku mājas iemītnieku - kaķēnu un kucēnu - sadzīves uzlabošanai.

Vairāk par spēles "Prāta laboratorija" aktivitātēm viņu Facebook lapā!

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums