Jaunumi

Aicinām ziedot ugunsnelaimē cietušajai ģimenei Apes ielā

Alūksnes un Apes novada fonds aicina turpināt ziedot ugunsnelaimē cietušajai ģimenei Apes ielā, Alūksnē. Septembrī dzīvoklī izcēlās ugunsgrēks, izpostot ne tikai visu iedzīvi, bet arī pašu dzīvokli, kur dzīvot vairs nebija iespējams. Ģimenei pašvaldība ierādīja citu dzīvesvietu, bet kā saka Māris Tarvans – gribas atgriezties savās mājās.

Daudz jau ir padarīts, tomēr lai dzīvoklī varētu atgriezties, tikpat daudz vēl jāizdara. Lai arī situācija ir grūta, ģimene nezaudē optimismu. Situāciju sarežģī radušās veselības problēmas, kas ģimenes galvenajam apgādniekam, iespējams, liegs strādāt. Lai pilnībā pabeigtu darbus dzīvoklī, nepieciešami vismaz divi tūkstoši eiro. Ar ziedotāju atbalstu jau izdevies veikt remontdarbus, ielikt jaunus logus, atjaunot elektroinstalācijas, tomēr ģimenei joprojām nepieciešams līdzcilvēku atbalsts. “Ir iegādāti radiatori un tuvākajā laikā plānota to uzstādīšana. Vajag špaktelēt, krāsot. Cik naudas ir, tik varam izdarīt. Tik ātri viss nenotiek, kā gribētos,” saka dzīvokļa īpašnieks Māris Tarvans.

Ģimenē kopumā ir septiņi cilvēki, četri no tiem mazi bērni. Ikdienas rūpes par bērniem uzņēmušies vecvecāki – Māris un Inese, bet bērnu mamma Maija dzīvo un strādā Rīgā. “Cik var, tik palīdz, raujas divos darbos, lai dzīvokli ātrāk atjaunotu. Palīdz arī otra meita ar znotu. Cilvēki ir atsaucīgi un palīdz, paldies ikvienam,” saka M. Tarvans.

ZIEDOT IESPĒJAMS:
LV96UNLA0050019750651 AS “SEB Banka”
Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”
Reģ. Nr.: 40008090271
Maksājuma mērķis – Ziedojums “Apes ielā pēc ugunsgrēka”
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums