Jaunumi

Aicinām ziedot saimniecībai Virešos pēc ugunsgrēka


Lūdzam palīdzēt!

Š. g. 21. janvārī ugunsnelaime piemeklēja Apes novada Virešu pagasta bioloģisko saimniecību "APŠI", kurā saimnieko Ainārs un Laila (nodarbojas ar aitkopību). Ģimenē ir arī trīs bērni (no tiem divi nepilngadīgi). Ugunsgrēkā nopostīta saimniecības ēka, kurā 11 gadu laikā Ainārs bija ielicis visu savu sirdi un līdzekļus, lai ierīkotu savas dzīves aicinājumu - remontdarbnīcu.Tika palīdzēts daudziem novada iedzīvotājiem, pagasta zemniekiem ar traktortehnikas labošanu. Nevienam nekad netika atteikta palīdzība vai padoms.
Diemžēl ugunsgrēks nopostīja 11 gadus krāto un ieguldīto - materiālus, instrumentus, metināmo aparātu, pacēlāju, datoru, kā arī paša saimnieka automašīnu.

Saimnieki lūdz materiālu un finansiālu atbalstu, lai atjaunotu saimniecības ēku!

Rekvizīti ziedojumiem:
Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”
Reģ. Nr. 40008090271
Konts: LV96UNLA0050019750651
Mērķis: "Ziedojums saimniecībai "Apši" Virešos pēc ugunsgrēka"Kā arī vēlamies pateikties visiem, kas iepriekš atbalstījuši arī citas ģimenes, kas vērsušās fondā, meklējot finansiālu palīdzību pēc ugunsnelaimēm.
Paldies, ka ziedojāt, atbalstot ģimeni pēc ugunsgrēka Pededzes pagastā, Ķeseļu ģimeni Liepnas pagastā, palīdzot Kauliņu ģimenei Apē 2018. gadā, 2019. gadā Malienas pagasta "Graudiņu" saimniecībai un Apes patriotam Mairim Levanam, kurš piedzīvoja ugunsgrēku 2020. gada jūlijā!

Gan fonds, gan šīs ģimenes ir ļoti pateicīgas par jūsu ziedojumiem un gūto palīdzību!

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums